پارکت لمینت جذاب، بی دغدغه و همه کاره

چکیده : پارکت لمینت جذاب، بی دغدغه و همه کاره پارکت لمینت چیست؟ ساختار محصول مزایا و نمای کلی پارکت لمینت تفاوت پارکت لمینت با کفپوش وینیل و پارکت

پارکت لمینت جذاب، بی دغدغه و همه کاره

پارکت لمینت  برای سال ها پرفروش ترین پوشش کف مقاوم بوده است. جای تعجب نیست، زیرا پارکت لمینت  مانند هیچ چیز دیگری برای طراحی کفپوش بادوام و در عین حال جذاب ایستاده است. کفپوش بدون عارضه همه جانبه با نسبت قیمت پارکت لمینت وعملکرد بسیار خوب که نیاز به توجه بسیار کمی دارد و تضمین می‌کند که یک کفپوش زیبا و مقاوم را برای سال‌های آینده حفظ کنید بصورت تضمینی.

در واقع پارکت لمینت چیست؟

پارکت لمینت  تا ۹۵ درصد از منابع طبیعی و عمدتاً چوب ساخته شده است. قلب تخته ای فشرده ای دارد بنام hdf که از الیاف چوب فشرده (تخته HDF) ساخته شده است. در قسمت زیرین، یک لایه برای تثبیت  و گرفتن تاب آن وجود دارد. کفپوش های پارکت لمینت هنگام نصب دارای یک فوم سایلنت جاذب صدا نیز هستند. در فروشگاه پارکت لمینت ایوان “مدل” پارکت لمینت ، کاغذ دکوری با جلوه های چوبی معروف، لایه های دکورهای سنگی یا طرح های واقعا خلاقانه است. لایه بالایی (لایه خش) از رزین ملامینه سخت تشکیل شده است. این باعث می شود که پارکت لمینت  بسیار بادوام و نگهداری آسان باشد. و از رقیب قدیمی خود یعنی پارکت سبقت بگیرد و گزینه بهتری نسبت به پارکت کف باشد.

 

 ساختار پارکت لمینت

ساختار محصول پارکت لمینت

ساختار محصول:

  • سطح روکش بالا
  • کاغذ دکوری که طرح روی پارکت لمینت را نمایش میدهد
  • لایه میانی که مغزی اصلی است
  • اشباع لبه با رزین یا پارافین
  • پشتیبان زیرین که برای بالانس محصول است
  • جذب صدا یکپارچه بخاطر چگالی چوب و کاهشت صوت چوب با ضریب بالاتر فوم سایلنت

نمای کلی از پارکت لمینت :

الف: مزایای پارکت لمینت

ب: بازگشت به طبیعت

ج: زیست محیطی و سازگار با زندگی سالم

لمینت ما از ۹۵٪ مواد طبیعی – به ویژه چوب – تشکیل شده است که تقریباً کاملاً کربن خنثی است و عاری از PVC و نرم کننده است.

پارکت لمینت

بادوام و نگهداری کم

سطح محکم و بادوام از نفوذ گرد و غبار و کثیفی جلوگیری می کند. پوشش سطح مقاومت در برابر آن را افزایش می دهد. و میتوان به راحتی از تی و حوله نم دار برای نظافت استفاده کرد

طبیعی و اصیل

تکنیک‌های چاپ مدرن و سطوح برجسته خاص، دکورهای پارکت لمینت را با ظاهر و احساس کاملاً اصیل و طبیعی ایجاد می‌کنند – به‌ویژه در محصولاتی با انعطاف پذیر و آسان برای استفاده

به لطف سیستم کلیک هوشمند، نصب تمامی قالب های پلانک توسط خودتان آسان است. پارکت لمینت با رده سایش بالای ۲۳/۳۲ و حفاظت جامع در برابر رطوبت می باشد و با استاندارد ac4  و ac5 ارائه میشود

رنگ ماندگار

به لطف متریال آن، پارکت لمینت  یکی از پر رنگ ترین کفپوش های موجود است. در مقایسه با کفپوش های وینیل، رنگ های آن باقی می ماند

سطوح واقعی فریبنده با تفاوتی که می توانید احساس کنید پارکت لمینت  با برند واقعی مانند پارکت لمینت ایوان نیز واقعا معتبر است: سطوح برجسته مخصوص پارکت لمینت  ایوان به صورت جداگانه با تصویر تزئینی مطابقت دارد.

مزیت: وقتی انگشتان خود را روی سطح حرکت می‌دهید، در واقع بافت چوب را احساس می‌کنید: منافذ چوب، گره‌های پر شده و ترک‌ها – درست مانند کفپوش‌های چوبی واقعی (مانند پارکت). اعماق و درجات براقیت متفاوت ساختارهای منفذی متفاوت را مشخص می کند و به این کف ظاهر واقعی آن می بخشد. این جزئیات جزئی و در عین حال قابل توجه، پارکت لمینت  ایوان ما را از بقیه متمایز می کند.

 

 

محافظت کامل در برابر رطوبت

با پارکت لمینت  ایوان ، مزایای فنی از این همه رقبا فراتر می رود. تمام کفپوش‌های لمینت ما (به جز مجموعه‌های ac3  مجهز به حفاظت جامع در برابر رطوبت هستند سیستم  این باعث می شود که آنها در برابر آب مقاوم باشند و تخته ها را از نفوذ رطوبت محافظت می کند. سطح رزین ملامین طبیعتاً کاملاً ضد آب است.

این مطلب را هم ببینید
دسترسی طناب چیست و خدمات پیچ و رولپلاک نما و نماشویی چگونه بدون داربست صورت میگیرد؟

سیستم کلیک ثبت شده ما یک مهر و موم محکم در اتصالات ایجاد می کند و در ترکیب با پارافین لبه ما در برابر رطوبت نافذ محافظت می کند. علاوه بر این کفپوش های پارکت لمینت ما دارای صفحه پایه ضد تورم هستند که تا ۴۸ ساعت در برابر رطوبت ایستاده روی سطح  و یا تا چهار ساعت با سیستم قفل و کلیک پارافین محافظت می کند.این باعث می شود کف لمینت  برای نصب بسیار مناسب باشد در مناطق شمالی و با رطوبت بالا مثل کیش مقاومت کند و یک جایگزین عالی برای هر کسی که علاقه ای به کاشی یا سرامیک ندارد.

 

ساده و سرراست

پارکت لمینت های ایوان زیبا باکیفیت ما بیش از ظاهر زیبا و خواص ضد آب آن جذابیت دارد. اگرچه پارکت لمینت  از دیرباز یکی از محبوب ترین کفپوش ها بوده است، اما همواره از نظر فنی و زیبایی در حال بهبود است. به لطف ویژگی‌های فنی ایده‌آل، پارکت لمینت   ایوان بهترین انتخاب بادوام و سریع در نصب برای هر اتاق است.

پوشش سطح  مقاومت در برابر خراش های کوچک و سایش را افزایش می دهد و محافظت بیشتری در برابر سایش ارائه می دهد. ویژگی “آنتی استاتیک” یک ویژگی برجسته است. در برابر شارژ الکتریکی محافظت می کند – و آلودگی کمتری را جذب می کند، بنابراین تمیز کردن کفپوش بسیار آسان تر است.

کفپوش های پارکت لمینت  با روکش ضد آب، لاک ناخن، روغن پخت و پز، سرکه یا رنگ، در برابر حوادث ناگوار بسیار قابل گذشت هستند. لکه های کوچک را می توان بدون ایجاد آسیب با استفاده از استون، تینر یا الکل پاک کرد.

 

پارکت لمینت  ما نیز در برابر رنگ و حرارت مقاوم است. برخلاف کف‌پوش‌های چوبی قدیم بنام پارکت یا کفپوش وینیل واقعی، رنگ‌های آن برای سال‌ها زیبا باقی می‌مانند، حتی در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب. پارکت لمینت  انتخاب مناسبی برای هر محل زندگی است و همچنین برای مناطق تجاری با سطح کاربری معمولی (مانند دفاتر اداری) مناسب است.

طراحی همه کاره

پارکت لمینت  امکان انتخاب بین فرمت های مختلف (ابعاد تایل ها ) و همچنین طیف وسیعی از طرح مختلف چوبی، سنگی و دیگر را فراهم می کند که محبوب ترین آنها پارکت لمینت چوب بلوط سفید است. قالب های تخته بلند در اتاق های بزرگ به بهترین شکل کار می کنند، در حالی که تخته ها و تایل های کوتاه برای همه اتاق ها مناسب هستند و به راحتی قابل حمل و نصب هستند. یکی از عوامل اصلی طراحی ظاهر مفاصل است.

در حالی که محصولات بدون اتصالات، یک کف پیوسته و هماهنگ را تضمین می کنند، تخته های با اتصال همه جانبه به وضوح از یکدیگر متمایز می شوند. این دکورها ظاهری بسیار تیز و مشخص دارند. به طور خاص با تخته های بلند (اغلب در چوب بلوط سفید )، اتصالات طولی جلوه زیبایی ایجاد می کند و باعث می شود تخته ها تقریباً بی انتها به نظر برسند.

از نظر رنگ، (تقریبا) همه چیز با ورقه امکان پذیر است، از افرای روشن تا جلوه های طبیعی پارکت لمینت چوب بلوط سفید  تا پارکت لمینت نسکافه ای تیره یا روشن .

 

پارکت لمینت را در اتاق خود مشاهده کنید

در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

نصب و مراقبت ساده

سیستم های کلیک ایجاد شده نه تنها به راحتی نصب سریع و ارزان قیمت را بدون پیچ یا چسب تضمین می کنند، بلکه تضمین می کنند که تخته های پارکت لمینت  برای مدت طولانی در جای خود باقی می مانند. کفپوش را می توان به راحتی روی گرمایش از کف نیز نصب کرد. برخی از محصولات ما حتی دارای یک فوم سایلنت رایگان جاذب صدا هستند (مراقب “S”). این باعث می شود نصب حتی برای نصب کنندگان بهتر شود.

این مطلب را هم ببینید
راهنمای سفر قائمشهر | دیاری کهن، بارانی و سرسبز

 

نگهداری از آن نیز بسیار آسان است: در صورت کثیفی خفیف، جاروبرقی لازم است، در حالی که پاک کردن مرطوب با محصولات تمیزکننده همسان ، از کثیفی‌های سنگین‌تر مراقبت می‌کند. بر خلاف سایر محصولات، پارکت لمینت  نیازی به روغن کاری یا آب بندی زمان بر ندارد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ما مراجعه کنید.

پارکت

پارکت لمینت، پارکت یا کفپوش وینیل – چه تفاوت هایی با هم دارند؟

به راحتی می توانید تحت تأثیر انتخاب گسترده پوشش های کف قرار بگیرید و احساس نکنید که کدام یک برای شما مناسب است. برخلاف سایر انواع کف، کفپوش پارکت از چوب واقعی ساخته شده است. با طبیعت خود، فضایی طبیعی و دنج را در هر اتاقی ایجاد می کند. پارکت لمینت یک انتخاب بسیار محبوب است. با این حال، چوب واقعی نیاز به مراقبت های شدیدتری دارد که در مورد کفپوش های پارکت لمینت و کفپوش وینیل صدق نمی کند. شما می توانید در مورد تفاوت های دقیق بین پارکت و پارکت لمینت  در بخش مجله ایوان مطالعات بیشتری انجام دهید

 

درست شبیه پارکت لمینت، کفپوش وینیل که یک کفپوش تزئینی است. سطح آن شبیه چوب یا سنگ واقعی است. همانطور که از نام آن مشخص است، ولی مغزی آنها از پی وی سی با ضخامت بین ۲ تا ۳ میل میباشد. اکثر کفپوش های وینیل  از طریق چسب کفپوش به زمین متصل می شوند و مانند کفپوش های لمینت، می توانند ظاهر چوب یا سنگ داشته باشند. این به این معنی است که پارکت لمینت  زمانی که صحبت از زندگی سالم به میان می‌آید، در بالاترین سطح قرار می‌گیرد.

برای تهیه پارکت لمینت یا مشاوره میتوانید به شماره تماس واتساپ یا ایتا : ۰۹۰۵۹۶۴۰۷۱۰ پیام دهید یا با شماره های ۰۲۱۲۲۳۳۷۲۰۴ – ۰۲۱۲۲۳۳۷۲۰۵ -۰۲۱۲۲۳۳۷۲۰۶ در تماس باشید

بازدید از سایت : فروشگاه ایوان

مطالب مرتبط با موضوع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست