بازسازی آشپزخانه با عکس های قبل و بعد

اگر در خانه ای زندگی می کنید که سال هاست بازسازی نشده، پس آشپزخانه تان به بازسازی نیاز دارد. همانطور که در این آشپزخانه ها میبینید تعویض و تغییر کابینت، پیشخوان و جزیره توانسته خانه را از این رو به آن رو کند. در اینجا ۱۰ عکس قبل و بعد از بازسازی خانه ها را به شما معرفی می کنیم.

اگر می‌خواهید از یک متخصص کمک بگیرید می‌تونید در قدم اول می‌توانید برآورد قیمت بازسازی خانه را در شهر خودتان داشته باشید. مثلا اگر به دنبال یک شرکت بازسازی در تهران باشید می‌توانید درخواست بازسازی خانه ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

بازسازی آشپزخانه با عکس های قبل و بعد

۱. قبل: نیاز به تغییر

این آشپزخانه به تغییر اساسی نیاز دارد. فضا بزرگ بود و جزیره، سقف و کابینت ها به تغییر نیاز داشتند. چون چنین فضای بزرگی به یک جای بی مصرف تبدیل شده بود.

بعد: فضای دلباز

این تغییر جزیره را به بار صبحانه تبدیل کرده و چراغ های جدید و دیوار آشپزخانه عوض شده اند. بنابراین آشپزخانه به فضایی باز و دلباز تبدیل شده است.

۲. قبل: به هم ریخته

این آشپزخانه فضایی شلوغ و بهم ریخته است که واقعا به یک تغییر اساسی نیاز دارد.

بعد: فضای باز

این آشپزخانه به دلیل طرح خاص خود به یک تغییر و دکوراسیون خاص نیاز داشت و تغییر اساسی در کابینت و پیشخوان توانسته محیط را دگرگون کند.

بازسازی آشپزخانه

۳. قبل: جدا افتاده

این آشپزخانه اصلا جذابیت ندارد چون به یک مکان دورافتاده و منزوی تبدیل شده است. گاز کار نمی کند، یخچال جای خوبی نیست و ماشین ظرفشویی ندارد. پس یک تغییر اساسی لازم است.

بعد: فضای شیک و روستایی

این آشپزخانه فضای روستایی و شیک را درهم آمیخته و کابینت و پیشخوان جلوه زیبایی به وجود آورنده اند.

۴. قبل: سنگین

این آشپزخانه فضایی سنگین و دلگیر است که آشپزی در آن لذتی ندارد. کابینت های افرا، پیشخوان مشکی و جزیره بزرگ آن نیازمند تغییر بودند.

بعد: فضای باز

کفپوش گردویی، کابینت های سفید و شیک، سینک کنار پنجره و حذف جزیره توانسته فضا را به فضایی دلباز تبدیل کند.

۵. قبل: ناامیدکننده

گاهی اوقات صاحبخانه قبلی را به خاطر فضای خانه سرزنش می کنید و عذر و بهانه می آورید. اما این صاحبخانه بلافاصله پس از نقل مکان این طرح را عوض کرده است.

بعد: کاملا متفاوت

این بازسازی توانسته آشپزخانه را به فضایی روشن و دلباز بدل کند. پیشخوان گرانیت چرمی به همراه کابینت های سفید کرم رنگ و دستگیره نیکل، فضایی متفاوت خلق کرده است.

آشپزخانه را به فضایی روشن

۶. قبل: بهم ریخته

طراحی این آشپزخانه کوچک سخت بود. برق کاری، شوفاژ گوشه خانه و پیشخوان طراحی را مشکل می کرد.

بعد: شیک و حرفه ای

در این بازسازی دیوار نگه داشته شد اما بقیه چیزها تغییر کرده است و لوازم استیل و کابینت های شیکر را میبینیم که این آشپزخانه را به فضایی حرفه ی و دلچسب تبدیل کرده است.

۷. قبل: تاسف آور

یک آشپزخانه خسته کننده و بی روح که همه چیز آن به تغییر نیاز دارد.

بعد: شیک و کم هزینه

کابینت های جدید، کفپوش و پیشخوان با کمترین هزینه ممکن بازسازی شده اند.

۸. قبل: نیازمند تغییر

در این آشپزخانه بازسازی کامل رخ نداده بلکه بیشتر از روکش های جدید استفاده شده است که نتیجه اش را خواهید دید.

بعد: خیره کننده

در این آشپزخانه حتی یک وسیله عوض نشده و پیشخوان هم همان است. کابینت و جزیره حفظ شده و فقط رنگ آمیزی شده است. نکته بارز این آشپزخانه سرامیک دیواری آن است که همانطور حفظ شد. یخچال، چراغ های آمیز و شیرآلات و دستگیره هم جدید هستند.

۹. قبل: نمای بد

پنجره های آشپزخانه می توانند نور طبیعی را به خانه وارد کنند. اما وقتی نمای بدی داشته باشند باید با آن چکار کنید؟ در این بازسازی این موضوع را به شما نشان می دهیم.

بعد: ترفند عالی

تمام کابینت های این آشپزخانه از چوب بلوط هستند. ستون های تزئینی، ابزار و تاج کابینت، در شیشه ای، رنگ و عناصر طلایی رنگ، این آشپزخانه را دیدنی می کند.

کابینت های آشپزخانه از چوب بلوط

۱۰. قبل: ظاهر بد

این آشپزخانه با کاغذ دیواری گلدار و لامپ های فلورسنت، تا کابینت های قدیمی بلوط و لوازم قدیمی، کاملا بد ظاهر بوده و از قیافه افتاده است.

بعد: دیدنی

حالا آشپزخانه او می درخشد. سرامیک طرح دار دیواری در کنار پیشخوان سفیدرنگ، کابینت های آبی-طوسی و کابینت های سفید در بالا که با وسایل سفید پر شده این آشپزخانه را دیدنی کرده است.

این مطلب را هم ببینید
معرفی کابینت های جدید بامبو برای آشپزخانه و حمام

مطالب مرتبط با موضوع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست