راهکارهای ویوپارس برای شستشوی نمای ساختمان

شاید در گذشته استفاده از خدمات نماشویی فقط در مناطق شمالی تهران رخ می داد و کمتر کسی اصلا با این شغل آشنایی داشت. البته پس از گذشت مدتی این روش تمیز کردن ساختمان به روشی لاکچری و لوکس بدل شد که دایره استفاده کنندگان از آن مقداری افزایش یافت.

اما این روزها باتوجه به آلودگی های بیش از اندازه هوا و همچنین وجود ذرات معلق بسیار زیاد مالکان ساختمان ها را بر آن داشت تا با استفاده از این قابلیت بتوانند زیبایی را به ساختمان ها ی خود بازگردانند واین استقبال موجب شده است بازار بسیار خوبی به وجود بیاید تا تعداد بیشتری از افراد بتوانند در این حوزه مشغول به فعالیت باشند.

راهکارهای ویوپارس

این شغل یک تخصص محسوب می شود و شاغلین در آن نیاز است تا تخصص لازم را داشته و بتوانند کار خود را به درستی انجام دهند و در این مسیر این اطمینان را به مشتریان بدهند که هیچ خدشه ای در ساختمان و نمای آن به وجود نمی آید. متاسفانه هستند افرادی که با نداشتن تخصص کافی در این شغل مشغول به فعالیت شده اند و صدمات و لطمات بزرگی را به وجود آورده اند.

روش های نماشویی ساختمان را نام ببرید؟

مانند هر شغلی شستن نما نیز نیازمند آن است پیش از آغاز پروسه به بررسی تمامی اجزای ساختمان و نما بپردازید تا بهترین و کارآمدترین راهکار را برای اجرای پروژه پیشنهاد دهید به طور مثال اگر نما شیشه ای است نیاز است تا از دستگاهی استفاده شود که شیشه ها را نشکند و فشار کمتری داشته باشد و یا اگر سنگ دچار ایراد شده است موادی استفاده کنید تا به ترمیم ایرادات به وجود آمده بپردازد.

نماشویی ساختمان روش ها و نوع های مختلفی دارد که می خواهیم در این قسمت به بررسی آنها بپردازیم و تا جایی که امکان داشته باشد به بررسی زوایای مختلف هر یک از آنها نگاهی بی اندازیم.

یکی از روش هایی که این روزها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، شستن نما با راپل یا طناب است که مزایای بی شماری دارد. از جمله آنها می توان به افزایش سرعت شروع پروژه اشاره کرد که یکی از مزیت های مهم این روش می باشد.

با توجه به اینکه با استفاده از طناب دیگر سد معبری صورت نمی گیرد مشکلی نیز برای سایر اهالی ساختمان به وجود نمی آید، همچنین این امکان را به طنابکار می دهد تا با قدرت مانور بیشتری برای تمیز کردن ساختمان دست به کار شود و کار خود را علاوه بر سرعت بیشتر با کیفیت بهتری به انجام برساند.در این بین نماشویی ویوپارس با دارا بودن از راپل کاران حرفه ای در این زمینه پیشگام بوده است و توانسته با خرید تجهیزات حرفه ای و البته آموزش اصولی به متقاضیان، افراد متخصصی را به این بازار تزریق نماید.

روش بعدی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از داربست می باشد. استفاده از داربست نیازمند آن است تا هزینه خیلی زیادی بابت خرید لوله های آهنی شود و همچنین تعدادی ماشین که برای حمل و نقل و جابه جایی آن مورد نیاز است، که تمامی این ها هزینه های زیادی را به شرکت تحمیل می نماید.

حال برای آغاز پروسه شستن با داربست نیاز است که شرکت این لوله ها را به محل پروژه منتقل نماید و بعد از بستن آنها و ایمن سازی، فرآیند آغاز شود. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که تجهیز و فراهم آوردن شرایط برای شستشو بسیار طولانی می شود. که تمامی این عوامل بر افزایش هزینه تاثیرگذار می باشند.

تجهیزاتی که برای شستن نمای ساختمان مورد نیاز است

برای شروع فرآیند شستن نیاز است تا امکانات و تجهیزات مختلفی وجود داشته باشد که هر یک کارایی خاص خود را دارد و در صورت نبودن و یا خرابی مشکلات بزرگی را به وجود می آورد و گاهی این مشکلات به حدی بالا می باشد که ممکن است پروسه را با توقف رو به رو کند.

این مطلب را هم ببینید
پارتیشن شیشه ای بخریم یا چوبی؟

از تجهیزاتی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند دستگاه های شستشوی واترجت و سندبلاست هستند، که هر یک را می توان در یک پروژه خاص مورد استفاده قرار داد. در ابتدا باید این نکته را بیان کرد که استفاده از هریک از این دستگاه ها نیازمند الزاماتی در ساختمان می باشد. به طور مثال دستگاه سندبلاست باتوجه به قدرتی که دارد برای استفاده باید ساختمان برق سه فاز داشته باشد در غیر این صورت نمی توان از آن استفاده کرد.

از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره کنیم این است که اگر برای ترمیم خرابی ها نیاز باشد تا از سیلیس و یا برای تمیزی بیشتر از دیسکیلر استفاده کرد باید از دستگاه سندبلاست بهره برد که با قدرت زیاد می تواند همراه آب مواد را نیز تزریق نماید.

شستن نمای ساختمان

یکی دیگر از تجهیزات راپل می باشد که با توجه به اهمیتی که دارد این روزها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید این را نیز بیان کرد که راپلی که مورد استفاده قرار می گیرد از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد و امکان به وجود آمدن خطر و حادثه را به کمتر از ۱ درصد کاهش می دهد.

چرا برای نماشویی باید با شرکت ویوپارس تماس بگیرید؟

باتوجه به اینکه این فرآیند یک فعالیت بسیار مهم می باشد پیش از آغاز و ثبت درخواست نیاز است تا با شرکت های معتبر که در این زمینه به فعالیت می پردازند آشنا شوید و بهترین و با کیفیت ترین آن را انتخاب نمایید.

در ادامه نکاتی را با شما در میان می گذاریم که به خوبی در مجموعه های معتبر و رسمی انجام می گیرد و در صورت استفاده از خدمات شرکت ویوپارس مزایای مهمی را که به دست خواهید آورد را بررسی خواهیم کرد.

سرعت در پاسخگویی: این مجموعه توانسته با دارا بودن از مشاوران خبره و کاربلد در کمترین زمان پس از ثبت درخواست با شما تماس گرفته و در صورت نیاز، به بازدید از ساختمان کرده و بهترین و سریعترین روش را به شما پیشنهاد خواهند داد.

نیروی کار ماهر: نیروی کار ماهر و حرفه ای دغدغه بسیار بزرگی می باشد که ذهن بیشتر مشتریان را درگیر خود کرده و به همین علت باید در زمان ثبت درخواست به رسمی و شرکت بودن مجموعه دقت لازم را داشته باشید. زیرا مجموعه ها از افرادی با تجربه و ماهر استفاده می کنند.

تجهیزات کامل: باتوجه به قیمت بالای تجهیزات، این شرکت ها هستند که می توانند همه ی آنها را تهیه کرده و متناسب با هر پروژه تجهیزات مختص آن را مورد استفاده قرار دهند.

بیمه مسئولیت: باتوجه به خطرات احتمالی که در این شغل ممکن است به وجود بیاید نیاز است تا با استفاده از بیمه مسئولیت مشکلات احتمالی را به راحتی حل کرده و نگرانی ای از این بابت نداشته باشید. البته باید این را نیز بیان کرد که افراد شخصی این بیمه را ندارند و باید از مجموعه های بزرگ استفاده نمایید.

مطالب مرتبط با موضوع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست