جلوه های الکتریکی رنگ در فضاهای تاریک منزل

فضاهای تاریک تصویری قوی با حال و هوای سنگین ایجاد می کنند. آنها دراماتیک و جدی، خونسرد و با اعتماد به نفس به نظر می رسند. بنابراین، چه اتفاقی می‌افتد زمانی که شما کمی رنگ یا مقدار زیادی تزریق می‌کنید؟ این دو طرح مدرن خانه ترکیبی از نورهای رنگارنگ را در فضاهای تاریک بررسی می‌کنند و نشان می‌دهند که چگونه می‌توان تعادل را به درستی حفظ کرد. اولین گشت و گذار در خانه ما در فضای داخلی خانه خاکستری زغالی انجام می شود که با مجموعه ای از مبلمان شیک برای رسیدن به یک ترکیب ۵۰/۵۰ ارتقا یافته است. در مقابل، طراحی خانه شماره دو فقط از چند میان الکتریک آبی استفاده می کند تا سایه های پس زمینه خاکستری و سیاه را از بین ببرد. هر کدام نسبت رنگ متفاوتی را برای دستیابی به زیبایی شناسی هیجان انگیز ارائه می دهند.

فضاهای تاریک تصویری قوی با حال و هوای سنگین

این آپارتمان برای دو دانشجوی مشتاق تاریخ هنر درست شده,  بنابراین فضای داخلی بر اساس مفهومی از سبک مدرن شکل گرفته است که با عناصر تاریخی مطابقت دارد. در این کانسپت داخلی تاریک، یک مبل مدولار و یک میز قهوه خوری عثمانی، وقفه های سبز، ماهی سالمون و زرد را معرفی می کنند.

 

دیوارهای تیره با ویژگی های رنگ روشن تراشیده شده اند که زمینه هنری را برای مجسمه ها و نقاشی های فرهنگ یونان باستان تشکیل می دهد.

بالغ گیاهان سرپوشیده لبه‌های اتاق را پر می‌کنند، جایی که به پرده‌های سبز سنگین ادغام می‌شوند.

یک مجسمه به اندازه واقعی در کنار تلویزیون با رنگ آمیزی مدرن انجام شده است که آن را به طور موثرتری در محیط اطراف ترکیب می کند.

بقیه دیوار تلویزیون هیچ فضای ذخیره‌سازی رسانه‌ای را ارائه نمی‌کند، اما با دایره‌ای خوش فرم صورتی سالمون که با گچ دیواری خاکستری تیره تضاد دارد، زنده می‌شود.

یک گلدان کوچک از گل با چیدمان تمام سفید خود میز قهوه خوری را درخشان می کند.

سالن یک مفهوم پلان باز را با آشپزخانه و ناهارخوری تشکیل می دهد که هر کدام مجموعه ای منسجم از رنگ ها و تن های متضاد را ارائه می دهند.

پشت مبل سبز رنگ، یک میز ناهار خوری پایه با صندلی های ناهارخوری روکش شده سبز رنگ احاطه شده است. یک گلدان مرمری چند شاخه سبز براق را به قسمت مرکزی میز ناهارخوری می آورد.

آشپزخانه یک طرح رنگی است، با پایه و کابینت های دیواری سبز مخروطی و یک کانتر سبز منطبق.

نورپردازی زیر کابینت به شدت در برابر یک بک اسپلش مشکی بازتابنده منعکس می شود. یک جا ظروف مرمری و جایگاه سرو، لهجه های سفید را در پس زمینه تیره قرار می دهد.

یک شیر مسی آشپزخانه به گرمی تکمیل کننده نور آویز اتاق غذاخوری است.

در داخل اتاق خواب، شورش وقفه‌های رنگارنگ با جلوه‌های رنگ مدرن‌تر روی دیوار کانونی و مجسمه یونانی رنگارنگ ادامه دارد.

اتاق خواب توسط یک دریچه سبز رنگ در پشت سر تخته تقسیم شده است. پرده منطقه خواب را از یک فضای کار در خانه و یک منطقه رختکن با یک آینه تمام قد برش سفارشی جدا می کند.

در دفتر خانه، یک میز سبز سفارشی با یک صندلی میز زرد چشم نواز در تضاد است. فضای . کار مستقیماً زیر پنجره قرار دارد و از دو طرف توسط دو کمد جلو باز احاطه شده است یک لامپ رومیزی LED هنگام غروب خورشید، نور کاری متمرکز را به منطقه مطالعه ارائه می دهد و یک گیاه گلدانی تزئینات نوری را ارائه می دهد.

یک میز کنار تخت کوچک یک گلدان از پرهای گیاهی متضاد و یک چراغ رومیزی مدرن برای مطالعه در خود جای داده است.

کوسن ها و روتختی های پراکنده برای دستیابی به ترکیبی خلاقانه رنگارنگ لایه بندی شده اند.

آبی برقی مبل برش از فضای نشیمن خاکستری تیره و سیاه عبور می کند و صدایی بصری ایجاد می کند.

این مطلب را هم ببینید
اجرای کانال کشی و عایق بندی

یک گل رز سقفی پرآذین از یک سقف خاکستری سایه بیرون می آید. نورافکن‌های کوچک و فرورفته روی گچ‌بری خاکستری به‌صورت سه‌گانه برای پراکنده کردن محفظه‌های روشنایی نقطه‌گذاری شده‌اند. در پایین، یک کوچک و میزهای قهوه خوری طرح دایره ای شکل آن را منعکس می کند.

اتاق نشیمن شبح واضح تری را بر روی مبل ایجاد می کند و منحنی ها را با فرم زاویه ای باریک جایگزین می کند. درهای داخلی بلند در دیوارهای خاکستری ناپدید می شوند، عاری از هر چارچوبی که تنها با سخت افزار مدرن پشتی قابل تشخیص است.

دارای میزهای قهوه تودرتو زیبایی مینیمالیستی منحصر به فرد و جسورانه ای هستند که به شدت با تداخل رنگ رقابت می کند.

سطوح در اتاق از درهم و برهمی پاک است که حس مجسمه‌سازی را القا می‌کند.

خود مبل مدولار مانند یک قطعه هنر نصب به نظر می رسد.

کاناپه طوری چیده شده است که در اتاق نشیمن رو به دو جهت باشد. یکی رو به غذاخوری آشپزخانه است، در حالی که دیگری به تلویزیون و واحدهای رسانه ای دیواری نگاه می کند. کابینت‌های دیواری از دانه‌های چوب مشکی هستند که تاریکی با پس‌زمینه خاکستری بداخلاق ترکیب می‌شوند. یک واحد قفسه نقره ای متضاد نور خورشید را در کنار پنجره می گیرد.

 

 

مطالب مرتبط با موضوع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست